Spor

Belirli periyotlarla yapılacak olan futsal turnuvaları , paintball turnuvaları gibi spor faliyetleri ile sosyal yaşam faliyetlerine ağırlık verilecek. Yine bu şekilde esnafımızın gün içerisindeki yoğun iş hayatındaki stresten bir nebze olsun uzaklaşmasını sağlayacağız.

Futsal Turnuvaları

Futbol denince akan sular durur ülkemizde. Bir de mahalleler arası turnuvalar yapılıyorsa hakkında konuşulacak çok şey olacak demektir. Mahalleler arası Futsal Turnuvaları organizasyonu ile sporu ve eğlenceyi bir arada yaşatacağız. Mahalleler arası Kazanan takımlar yarı final ve final maçları oynanacak, final de kazanan takıma ise kupa töreni düzenlenecek ve sürpriz hediyeler verilecektir.

Paintball Turnuvaları

Yine mahalleler arası sıra dışı bir spor dalı bizleri bekliyor olacak. Genel olarak takım çalışmasına, koordinasyona, hızlı düşünme ve karar verme yetileriyle dayanıklılık ile dengeyi de birleştiren Paintball, ekip arkadaşlarımız için farklı bir deneyim sunacaktır.  Paintball; ekip arkadaşlarımızın bir takım olma yolunda ise stres altında kısa sürede karar verme, kısıtlı kaynakla hedefe ulaşma ve liderlik gibi vasıflarını test etmede etkili bir oyun olacağı gibi heyecan verici bir spor olarak da tam doz eğlencenin yeni adı olacaktır.